1pneu1 pneu nas bavi

_____________________________________________________________________________________________________

1PNEU1 s.r.o.

web: www.1pneu1.cz

email: info@1pneu1.cz

Tel: +420 607 104 003

Lešetice 58

262 31  Lešetice

Tato adresa není určena k osobnímu odběru

IČ: 02639483

DIČ: CZ02639483

 

PLATEBNÍ METODY:

 

Letní osobní pneumatiky naleznete ZDE

Letní pnuematiky 4x4

ZDE naleznete zimní osobní pneumatiky

Pneumatiky celoroční

Zemědělské pneumatiky

Pneumatiky na motocykl

Duše pro nákladní ovzidla

 

Letní pneumatiky

Zimní pneumatiky

Celoroční pneumatiky

Pneumatiky na SUV

Zemědělské pneumatiky

Nákladní pneumatiky

Motocyklové pneumatiky


10. 10. 2017

Dobrý výhled z auta je důležitý!

1. Umyjte si pořádně okno

A když píšeme pořádně, tak myslíme pořádně. Tedy napřed jarovou vodou zvenku i zevnitř, pak použijte jelenici a vysušte ho. Můžete použít přípravek proti mlžení oken, zvenku pak tekuté stěrače, které na skle vytvoří ochranný film a sklo pak vodu vysloveně odpuzuje.

2. Vyměňte stěrače

Špatné stěrače poznáte podle toho, že nechávají šmouhy. Ale to už je krajní stav, a tak daleko by to nikdy nemělo zajít. Vyměňte je za kvalitní silikonové kousky, ideálně kupte přímo na vaše auto a od renomovaného výrobce. O co jsou dražší, o to déle vám vydrží. Výměnu zvládne úplně každý, stačí jen zacvaknout.

3. Je sklo poškrábané?

I to má řešení, nemusíte hned kupovat nové. Kupte si pastu na leštění oken a pak už postupujte podle návodu. V hobby marketech jsou běžně k dostání leštičky i s koutouči, vřele doporučujeme, nebolí z nich ruce. Budete překvapeni, jak ze starého okna uděláte nové.

4. Nechte vyměnit náplň v klimatizaci

Divíte se, že klimatizace se přece používá jen v létě? Chyba! Puštěná klimatizace reguluje vlhkost v autě a báječně poslouží když prší nebo je vlhko a odmlží vám čelní okno. To samé platí i v zimě, pomáhá k rychlejšímu odmrznutí čelního okna. Pravidelné používání klimatizace zároveň prodlužuje její životnost.

5. Sundejte staré nálepky a známky

Odstraňte z okna neplatné dálniční známky a zbytečné nálepky. Nejlépe to jde škrabkou na sklokeramické varné desky nebo přímo žiletkovou škrabkou, nikdy to nezkoušejte nehtem nebo škrabkou na led. Za staré nálepky vám můžou policisté dát pokutu, stejně jako za navigaci na čelním okně - nesmí vám bránit ve výhledu!